Konin, 27.09.2015, g. 15.00, Stadion Piłkarski, ul. Dmowskiego 4

ZSGE Medyk II Polomarket Konin - Stomil Olsztyn 5:0 (3:0)

Paulina Zawiślak 21' Sylwia Paczyńska 35' 42' 57' Katarzyna Gozdek 49'

ZSGE Medyk II Polomarket Konin: Karina Kałużna - Dominika Woźniak (46' Wiktoria Trzcińska), Wiktoria Marszewska, Katarzyna Gozdek, Klaudia Olejniczak - Klaudia Adamczyk, Paulina Zawiślak (65' Izabela Tracz), Jelena Sturanovic - Aleksandra Witczak (46' Agnieszka Fecycz), Sylwia Paczyńska, Klaudia Michalak [Trener - Roman Jaszczak]

Opinia o meczu - Klaudia Adamczyk: "Do meczu podeszłyśmy mocno skoncentrowane i gotowe do walki o 3 punkty. Od początku spotkania to my byłyśmy lepszą drużyną, stwarzającą wiele dogodnych sytuacji strzeleckich. Pierwszą bramkę zdobyła Paulina Zawiślak po podaniu z bocznej strefy boiska Sylwii Paczyńskiej. Nasz upór i determinacja szybko pozwoliły nam na strzelenie kolejnych goli. Po świetnej akcji prawą stroną i dokładnym dośrodkowaniu Klaudii Michalak piłkę do bramki skierowała Sylwia Paczyńska. Chwilę później po identycznej akcji tych dwóch zawodniczek bramkę głową zdobyła ponownie Sylwia Paczyńska. Do przerwy wynik już się nie zmienił i pewnie prowadziłyśmy 3:0. Po zmianie stron i wprowadzeniu nowych zawodniczek obraz gry nie uległ zmianie. Tworzyłyśmy wiele dogodnych sytuacji, między innymi po świetnych akcjach lewą stroną Agnieszki Fecycz byłyśmy bliskie strzelenia kolejnych goli, ale zabrakło nam skuteczności. Niemniej jednak, nasz bilans bramkowy poprawiłyśmy jeszcze dwukrotnie.  W 49 minucie po świetnym dośrodkowaniu Pauliny Zawiślak z rzutu rożnego piłkę do bramki głową skierowała Katarzyna Gozdek. Swoją trzecią bramkę w meczu, po błędzie obrończyni drużyny przeciwnej, zdobyła Sylwia Paczyńska, która przejęła piłkę i pewnie pokonała bramkarkę rywali. Wynik do końca meczu nie uległ już zmianie i pewnie pokonałyśmy Stomil 5:0. Uważam, że w pełni zasłużyłyśmy na taki wynik".